Stavební společnost Bexte
jednička pro Vaše stavby

Bytový dům Kladno

Dne 2.5.2016 byla spuštěna výstavba bytového domu v Kladně. Projekt je nazvaný jednoduše, "Bytový dům Kladno". Dům tvoří 12 bytových jednotek s nadstandardním vybavením, balkóny a garážovým stáním v objektu. Bytový dům stojí v proluce mezi č.p.2229 a č.p.1739 v ulici Milady Horákové, která patří mezi nejdelší ulice v Kladně, v zástavbě bytových domů. Díky tomu zde vznikl ucelený urbanistický celek.

Stavba byla zkolaudována v roce 2017
Stavba je provedena ve třídě energetické náročnosti budov (energetický štítek) "B", což zaručuje nízké provozní náklady na bydlení.

Výhody lokality:

V blízkosti se nachází park, Kročehlavský rybník, škola i školka, cyklostezky, obchody, lékař a další zázemí, které patří k modernímu bydlení. Od Bytového domu je to kousek do centra města Kladna, nebo na silnici do Prahy, Chomutova či Karlových Varů. Pouhých 88 metrů od objektu je umístěna zastávka MHD č.5, která vede z Okrsku 0 směrem na Aquapark. Můžete s ní jet do centra města, k divadlu, na náměstí Svobody anebo k Aquaparku, na Sletiště za sportem, či výletem do lesů v okolí Kladna.

    Odkaz na stránky projektu zde: Bytový dům Kladno

Tyto stránky používají pro lepší výkon cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete zde.

rozumím