Stavební společnost Bexte
jednička pro Vaše stavby

Odsávací systémy

Naše společnost se zabývá dodávkou a montáží produktů společnosti Nederman, která má již více jak 60 leté zkušenosti se snižováním negativních dopadů lidské činnosti na životní prostředí. Prioritou je ochrana zdraví zaměstnanců před škodlivými účinky širokého spektra nebezpečných látek (dýmy s obsahy těžkých kovů, výfukové plyny, výpary z chemikálií apod.). Standardem je odsávání a filtrace výbušných prachů, olejové mlhy, svařovacích dýmů, řešení úklidu na pracovišti, třískového hospodářství, separace olejů…a mnoho dalších činností v nejrůznějších průmyslových odvětvích.

Se společností Nederman spolupracujeme od r. 2008 a jako její certifikovaný distributor a montážní firma, jsme pro ni zrealizovali velké množství montáží různého rozsahu.

Reference významných montáží:

  • Škoda Auto Mladá Boleslav - odsávání výfukových zplodin na výrobní lince
  • Škoda Auto Mladá Boleslav - odsávání svařovacích dýmů
  • Vědecko technický park Roztoky - odsávání výfukových zplodin z testovaných motorů
  • Hasičské stanice v Praze a okolí - odsávání výfukových zplodin
  • Výrobní závod Parker Sadská - odsávání plynů z pecí

V oblasti průmyslového odsávání a filtrace nabízíme služby kvalifikovaných odborníků s dlouholetými zkušenostmi, kteří z vašich představ vytvoří reálný projekt a náš montážní tým zabezpečí instalaci na klíč.

Samozřejmostí je pro nás následná péče o instalovaný systém, pravidelné kontroly a měření provozních hodnot. K tomu využíváme kalibrované měřicí přístroje. Soustavná péče o zařízení se u našich zákazníků velmi osvědčila a poprodejní služby pro nás zůstávají prioritní činností i do budoucna.

Tyto stránky používají pro lepší výkon cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete zde.

rozumím